Android Uygulama Yaptırmak! Android Uygulama Şirketiniz İçin Neden Önemli?

11/01/2019
Posted in Makaleler
11/01/2019 admin

Android Uygulama Yaptırmak! Android Uygulama Şirketiniz İçin Neden Önemli?

Mobil uygulama geliştirme süreci dünyayı benzeri görülmemiş bir hızda dönüştürüyor ve uygulama geliştirme şirketleri bu dönüşümde lider rol oynuyor. Android uygulama yaptırmak artık kaçınılmaz görünüyor.
Bu yeni dönem işletmelerin izlediği pazarlama yöntemlerinde büyük bir yenilemeyi zorunlu kıldı. İnsanlar günlük ihtiyaçlarını karşılamak için daha kolay seçenekler ve daha basit çözümler elde ettikçe, mobil alanda daha çok yer almaya başladılar. Mobil uygulama kullanım düzeyi günden güne artmaktadır.android uygulama yaptırmak

Kapsamlı ve yoğun bir veritabanına sahip olan Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorları, topluma devrim niteliğinde bir değişim getirdi. Ayrıca, sosyal platformların artan popülaritesi, şirketlerin mobil alanda ilerlemesine de yardımcı oldu.

Toplam akıllı telefon kullanıcılarının yaklaşık% 75’i Android destekli cihazları kullanıyor. Bu, sizin gibi işletme sahipleri için önemli bir istatistik.
Android bugün en çok tercih edilen mobil işletim sistemidir. Dünyanın seçkin araştırma şirketleri tarafından yapılan anketler, kullanıcıların Android akıllı telefonlara ve mobil cihazlara yönelik eğiliminin arttığını göstermiştir.

İster önemli bir marka isterse yeni bir şirket olun, bir Android uygulamanızın olması şarttır.Bunun sonucu olarak, Android uygulama geliştirme şirketleri için talep artmıştır. Ancak, bir Android uygulama geliştirme şirketi ile çalışmadan önce aşağıdaki bilgileri dikkate almanızı öneririz.

Bir Android uygulama yaptırmak gerekli mi?

Hemen ‘evet’ diye cevaplayabiliriz, android uygulama yaptırmak bir gereklilik. Bunun en önemli nedeni, dünyanın mobil ortama doğru hareket etmesini gösterebiliriz. Bu teknoloji devrimiyle insanlar günlük hayatlarını mobil dünyaya uyarlar hale gelmişlerdir. Ve zamanla, bu benimseme oranı daha da artacaktır. Muhtemelen, vites değiştirmek ve müşterilerinize değer katan bir uygulama çözümü oluşturmak için tam da doğru zamandasınız.

İşletmeler neden web siteleri ile yetinmeyi bir mobil uygulama sahibi olmak istiyorlar?

Firmalar günümüzde responsive bir web sitesine sahip olmak zorundadır, mobil uygulamanız yoksa mobil uyumlu (responsive) bir web siteniz mutlaka olmalı. Ancak uygulama ve responsive web sitesi birbiri ile tamamen aynı şeyler değillerdir. Mobil uygulamalar kullanıcılara, responsive bir web sitesinin sağlayamayacağı, sorunsuz, sezgisel ve pürüzsüz bir deneyim sunar.

Android uygulama geliştirme şirketi, size nasıl yardımcı olur?

Uygulama geliştirme şirketleri, yalnızca yeni iş fırsatlarına yönelmekle kalmayıp, aynı zamanda küresel aşamada daha iyi performans göstermenize yardımcı olan çok ihtiyaç duyulan mobil uygulama geliştirme becerisiyle birleştirerek işinizin büyümesini tamamlar. Amaçlanan sonuçları üreten bir stratejik plan hazırlamak ve dağıtmak için size yardımcı olurlar. Android uygulama yaptırmak ayrıca şunlara da yardımcı olur;

1. 24 × 7 Ulaşılabilirlik

Bir araştırmaya göre, ortalama bir kullanıcı, akıllı telefonlarına günde iki saatten fazla zaman harcıyor. Bu açık bir şekilde, kitlenize 24 × 7 görünür olmak için bir Android uygulamasının önemini belirtir. Bu sadece ulaşılabilirliğinizi arttırmaz, aynı zamanda para kazanma şansınızı da artırır.

2. Müşterilerinize değer katın

Her işletmenin, sadık müşterilerini memnun etmek için üyelik kartları vb uygulamaları vardır. Mobil uygulama bu sistemi dijitalleştirmenize yardımcı olur. Müşterilerin sisteminizi hızlı ve kolay bir şekilde kullanmalarını sağlar, ayrıca kişiselleştirilmiş teklifler sunma konusunda çok işlevseldir.

3. Aktif müşteri katılımı

Kitlenize ve müşterilerinize her zamankinden daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz. İyi tasarlanmış bir mobil uygulama kullanıcılarınızı meşgul etmek için etkili bir araç olabilir. Uygulamanız ile hızlı bir yarışma yapabilir, karşılığında bir ödül sunabilir ve kitlenizi mobil uygulamanızı indirmeye ve aktif olarak katılmaya davet edebilirsiniz.

4. Müşteri hizmetleri

Hangi iş içinde olursanız olun, müşterileriniz bir noktada size ulaşmak isterler. Bir uygulama ile, istediğiniz zaman ve her yerden destek sunarak seviyeyi yükseltebilirsiniz. Müşteriler hareket halindeyken sorunlarına çözüm üretebilirsiniz, böylece daha kurumsal bir imaj çizerek müşterinizin gözünde imajınızı kuvvetlendirirsiniz.

5. Doğrudan pazarlama ortamı

Push bildirimi (uygulama kapalı iken bildirim gönderme) gibi uygulama özellikleriyle, e-posta ve metin pazarlamasından daha iyi performans gösteren kişiselleştirilmiş pazarlamanın yanı sıra doğrudan reklamınızı da yapabilirsiniz. Push bildirimleri için tasarlanan promosyon kampanyaları, doğrudan oldukları, kişisel bir dokunuşa sahip oldukları ve kullanıcıların geçmiş davranışları ve ilgi alanlarına göre optimize edildiği için çok iyi performans göstermektedir.

mobil uygulama geliştirme firmalarıBugün kullanıcılar, akıllı telefonlar veya tablet gibi akıllı cihazlarda bilgisayarlardan daha fazla zaman harcıyor.  Bu nedenle, bir Android uygulama yaptırmak, yalnızca müşterilerinize daha iyi hizmet vermenize değil, aynı zamanda gelir yaratma kapılarını da genişletmenize yardımcı olur. Kullanıcıların işlemlerini hızlı bir şekilde ele alırken sizde markanızı büyütebilirsiniz.

İşiniz için sadece işlevsel bir uygulama geliştiren değil, aynı zamanda üstün sonuçlar için çeşitli araçlarla size yardımcı olan deneyimli ve yetenekli bir uygulama geliştirme ajansıyla bağlantı kurmanız gerekir.

Biz 5 yılı aşkın bir süredir mobil uygulama geliştirme işindeyiz. Tecrübemiz sayesinde hem biz hemde müşterilerimiz için verimli uygulamalar üretmekteyiz. Dolayısıyla, android uygulama yaptırmak için bir mobil uygulama geliştirme şirketi arıyorsanız, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Eğer hala bir web siteniz yoksa ve yaptırmak istiyorsanız web sitesi yaptırmak konulu makalemizi okuyun.

.