21/09/2022 İzmir Web Tasarım Ofisi

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Bina Site Yönetimi için web sitesi tasarımına ihtiyacınız varsa, İzmir’de  web sitesi denildiğinde en iyi çözümü biz üretiriz. Zamanınızı boşa harcamayın, şu ana kadar binanızın yönetim için bir web sitesi  yaptırmadıysanız geç kalmışsınız demektir.

 

Bina Site Yönetimi Web Sitesi bina sakinlerinin  bina hakkında aradıklarını  hemen bulabildikleri, bina hakkında haberlere kolayca ulaşabileceği, istek, öneri ve görüşlerini kolayca bina yönetimine ulaştırabilecekleri bir site olmalıdır.

Bina Sakinlerinizin İsteklerini Kolayca Görüntüleyin

Bina Site Yönetim web sitenizin içinde yer alacak istek, öneri ve görüş formu ile bina sakinlerinizin web sitenizde ki formu doldurarak size bina hakkında şikayetlerini düşüncelerini çok kolay ve hızlı bir şekilde iletmesini sağlıyoruz. Sizin içinde özel olarak tasarladığımız yönetim paneli sayesinde bina sakinlerinize hızlı bir şekilde geri dönüş sağlama imkanı veriyoruz.

Bina Personeline Görevlerini Kolayca Ulaştırın

Bina Site Yönetimi web sitenizin yönetici panelinden sizin için  özel olarak tasarladığımız personel kısmından personellere bina hakkında görevlerini, bina sakinlerinin acil ihtiyaçlarını dijital bir şekilde iletebileceksiniz. Personelin bina işlerini tamamlayıp tamamlamadığını da bu yönetim panelinden rahatça görebileceksiniz.

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Tüm site içeriğini yönetim panelinden kolayca güncelleyin

Web sitenizi sizin için özel olarak tasarladığımız yönetim panelinden kolayca güncelleyebilirsiniz. Bina hakkında  Sayfa ekleme ve düzenleme, Yöneticisi olduğunuz binanın görüntüleri, bina hakkında acil yayınlanması gereken bilgileri web sitenize yükleyin ve kullanıcı dostu olan web sitenizden bina sakinlerinize kolayca bilgi aktarın. Binanızın yönetim sitesini tamamen sizin elinize bırakıyoruz.

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Otomatik yazılım güncellemeleri ile  web sitenizi koruyoruz

Site yazılımınız kötü amaçlı yazılımlara veya kaba kuvvete karşı duyarlıysa, endişelenmeyin. Sitenizi günlük olarak yedekler ve tararız ve birden çok site koruma katmanı oluştururuz. Her site, ek koruma için bir SSL sertifikasıyla sertifikalandırılır.

Bina sakinlerinizin sitenize girebilmek için  hangi cihazları kullandığı konusunda düşünmenize gerek yok

Responsive yani mobil uyumlu web siteleri oluşturuyoruz. Bu siteler ister masaüstü, ister akıllı telefon veya tablet olsun, her bir ziyaretçinin cihazına uyumludur.  Tasarım olarak bir farkı, dezavantajı yoktur.

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Bina Site Yönetimi web sitenizi güncel ve canlı kalmasını sağlıyoruz.

Bildiğiniz gibi teknoloji sürekli değişiyor ve güncelleniyor. Güncel ve profesyonel bir internet varlığını yansıtmak için sitenizin en son web ve mobil değişikliklerden haberdar olmasını sağlarız. Sitenizi her zaman canlı ve etkili tutmak için CSS3, Bootstrap ve diğer araçları kullanarak en yeni web standartlarını kullanıyoruz. Bina Site Yönetimi web sitenizin tasarımının sektördeki yeni gelişmelere entegre bir şekilde geliştiriyoruz. Sektörünüzde rekabet ettiğiniz rakiplerinizin 1 adım önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Bina Site Yönetimi Web Sitesi

Bina Site Yönetim web sitesi fiyatı öğrenmek için hemen bizi arayın

Binanız yönetimi  için hazırlamış olduğumuz web sitesi paketimizin fiyatını öğrenmek için bizi hemen 0 850 562 16 05 nolu telefondan arayın. Ya da sağ altta bulunan canlı destek ekranımızdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

, , ,
.