Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları için tek bir fiyat belirleme imkanımız tabiki yok. İçeriğe göre farklı web sitesi fiyatları belirlemek daha uygun olacaktır. Her işletmenin bir web sitesine ihtiyacı vardır. Peki mevcut ortalama web sitesi fiyatları ne kadar? Hangi ek özellikler web sitenizin maliyetlerini yükseltecek ve ödediğiniz web tasarım fiyatlarını artıracak?

Bir web siteniz yoksa, görünürlüğünüzü kaybedersiniz – insanlar şimdi iş aramak için interneti kullandıkları için sizi bulamazlar – ve güvenilirliğinizi kaybedersiniz.

web sitesi fiyatları ne kadar

web sitesi fiyatları ne kadar

İzmir’de web sitesi fiyatları ne kadar?

Bu yazıda, işletmeniz için doğru web sitesini ve doğru web sitesi tasarımcısını nasıl seçtiğinize bakacağız. Vereceğiniz en önemli kararlardan biri olacak.

Ne istediğinizden emin olduktan sonra, web sitesi fiyatları aşamasına geçebiliriz? Ne istediğinizi söyleyin, size özel bir teklifle geri gelelim. Hizmetimiz ücretsizdir ve size fiyat veren herhangi biriyle devam etme zorunluluğu yoktur.

Öncelikle, bu makale boyunca “web sitesi tasarımı” ve “web sitesi fiyatları” terimlerini kullanıyoruz.

Ancak iyi bir web sitesi tasarımcısı, iyi bir web sitesi tasarımcısından çok daha fazlasıdır. Ne istediğinize bağlı olarak, size rekabette ekstra avantaj sağlayacak çok sayıda farklı iş açısından kritik beceri getiriyorlar.

Tasarım

Web sitesi tasarımı, şirketinizin iyi görünmesini sağlamak için var. Ve her yerde iyi görünün. İnternette gezinmenin %80’inin artık akıllı telefonlarda yapıldığını bilmek sizi şaşırtabilir. Bir masaüstü bilgisayardan daha fazla kişi bir mobil cihazdan ağa erişiyor. Web sitesi tasarımcınızın işi, şirketinizin her cihazda – masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve hatta şimdi akıllı – iyi görünmesini sağlamaktır.

Metin İçerik

Metin içerik, web sitenize giren ifadelerdir. Web sitesi tasarımcınız, sizinle birlikte, şirketinizin harika görünmesinin yanı sıra harika okunmasını sağlamalıdır. Metnin profesyonel görünmenizi sağlamalı – sizi dostça ve ulaşılabilir kılmalı – onlara dikkat çekmelidir.

Ortalama bir web sitesi ziyaretçisi, aradıklarını bulamazlarsa 8 saniye sonra ayrılacaktır. Web sitesi tasarımcınız çevrimiçi varlığınız için metni bir araya getirirken, kısa, hızlı, dikkat çekici ve eylem odaklı olmalıdır.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

E-ticaret Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

Yönetim Panelli Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

Arama motorları

Web sitesi tasarımcınızın sitenizin görünümü, metninizin okunuşu ve sitenizin yüklenme şekli, Google’ın ve diğer arama motorlarının onları nasıl gördüğü üzerinde büyük bir fark yaratır. Bir arama motoru sitenizi ziyaret ettiğinde, sitenizin anlık görüntüsünü alır ve benzer tüm web siteleriyle karşılaştırır ve ona bir sıralama verir. Bu sıralama daha sonra 1. Sayfada mı yoksa 100. Sayfada mı görüneceğinizi belirler.

Web sitesi tasarımcınız temel SEO – arama motoru optimizasyonunu bilmelidir. Sitenizin sıralamada yükselmesi biraz zaman alacaktır, ancak harika bir web sitesi tasarımcısı, sitenize, arama motoru devi web sitenizi ilk bulduğu anda Google’ı etkilemeye başlamak için ihtiyaç duyduğu her şeyi verecektir.

web tasarım fiyatları

web tasarım fiyatları

E-ticaret

E-ticaret, elektronik ticaret anlamına gelir – ziyaretçilerin web siteniz aracılığıyla kredi veya banka kartı ile sizden mal ve hizmet satın almalarını sağlar. Müşterilerinizin kart bilgilerini saklayacak, bu kartlardan ödeme alacak, onlara dekont gönderecek ve sipariş bilgilerini ve siparişlerini nereye göndereceklerini size gönderecektir.

Bir e-ticaret sistemi, ziyaretçilerinizin kategoriye veya bir arama isteğine göre ürün veya hizmet seçiminize göz atmalarına olanak tanır. Sattığınız her şeyle ilgili fotoğrafları ve ek bilgileri görüntüler, böylece ziyaretçilerinize devam etmeleri ve sizden satın almaları için gereken her neden verilir.

Web sitenizdeki harika bir e-ticaret işlevi, gezinmesi ve kullanımı kolay, haftanın 7 günü, günün 24 saati sessiz satış elemanınız olacaktır.

Veri yakalama

Ürününüz veya hizmetinizle ilgilenen kişilerin e-posta adreslerinin altın değerinde olduğunu biliyor muydunuz? E-postalarınızın tonunu doğru alın, tasarımı doğru yapın ve doğru gönderme sıklığını belirleyin; e-posta adresi veritabanınız, meyve vermeye devam eden iş hediyesi olabilir.

Yeni ürün ve hizmetleri tanıtmak için tekrar tekrar kullanabilir, müşterilerinizi şirketinizde olup bitenler hakkında güncel tutan haber bültenleri gönderebilir ve çekici bir kerelik teklif sunarak aylardır mağaza odanızda bekleyen eski stokları değiştirebilirsiniz.

Web sitesi tasarımcınız, sitenizi, ziyaretçilerin ayrıntılarını yakalamak için her fırsatın alınacağı ve ardından yasal olarak uyumlu bir biçimde size geri gönderileceği şekilde oluşturacaktır.

Özel yazılımlar

Her şirket farklıdır ve her şirket bilgilerinin farklı bir şekilde görüntülenmesini ve kaydedilmesini ister. Web sitesi tasarımcınız, web sitenizi mevcut bilgisayar sisteminiz etrafında oluşturabilecek bir mimardır. Posta siparişiyle çok satış yaptığınızı ve web sitenizin stok yönetim sisteminize bağlanmasını istediğinizi varsayalım, bu da müşterilerin stokta yeni bitmiş bir şeyi sipariş edemeyeceği anlamına geliyor – bu yapılabilir.

Alternatif olarak, ziyaretçilerin vergi taleplerini karşılayabilmeleri için web sitenizde vergi hesaplayıcılara sahip olmak isteyen bir muhasebeci olabilirsiniz . Belki bir emlakçısınız ve insanların hayallerindeki evi mülk türüne, değerine, yatak odasına, garaj alanına ve daha fazlasına göre aramasına olanak tanıyan bir sistem istiyorsunuz.

Morpheus’u Matrix filmlerinden başka bir deyişle, web sitesi tasarımcınız çevrimdışı işinizin çevrimiçi projeksiyonunu oluşturmak için orada.

Şimdi olasılıkları gördünüz, hadi ödemeniz gereken olası web sitesi fiyatları ne kadarmış? bakmaya başlayalım,

Web tasarım fiyatları

On yıl önce hepimiz web siteleri tasarlayabilecek birini tanıyorduk. Artık web sitelerinin dizüstü bilgisayarlardan saatlere kadar her şeyde harika görünecek ve okunacak şekilde tasarlanması gerektiğinden, bu çok daha zor. İster inanın ister inanmayın, bugün birkaç yıl öncesine göre sıfırdan web sitesi geliştirebilen çok daha az insan var ve bunun nedeni akıllı telefonun yükselişi.

Karşılaştığınız kişi çok özel becerilere sahip olacak ve beklediğiniz gibi onlar için ödeme yapmanız gerekecek. Bu gerçekten şimdi, fiyatın, diğer uçta on yıl önce alacağınız şeyin kalitesine çok daha fazla yansıdığı bir pazar.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

E-ticaret Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

Yönetim Panelli Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

Web sitesi fiyatları SSS

Web tasarımcıma hangi soruları sormalıyım?

Çoook. Web sitesi tasarımcınız sizi anlamalı ve bir web sitesi en büyük yatırımlarınızdan biri olduğu için web tasarımcınızı anladığınızdan emin olmalısınız. Sorulacak en önemli sorular şunları içerir:

  • Sitem cep telefonlarında çalışacak mı?
  • Birisi telefonundan siteme bakarken telefon numarama dokunduğunda beni hemen arayacak mı?
  • Proje baştan sona ne kadar sürecek?
  • Siteye ekstra içerik eklemek istersem ben yapabilir miyim yoksa siz yapar mısınız? Bunu yaparsanız, içeriğin görünmesi ne kadar sürer?
  • Müşterilerimin kredi ve banka kartı bilgilerinin güvende olduğundan nasıl emin olabilirsiniz?
  • İşletmeniz ticareti durdurursa, web sitemi ve e-postamı başka bir tedarikçiye nasıl aktarırım?
  • Ofisinizde tasarım, kopyalama, e-ticaret vb. ile ilgilenen çeşitli kişilerle görüşebilir miyim?

Kendi web sitemi tasarlayabilir miyim?

Evet, ancak çevrimiçi WYSIWYG (ne görüyorsanız onu alırsınız) çevrimiçi görsel editörlerde bile bunun çok zaman alan bir süreç olduğunu lütfen unutmayın.

Kendin Yap sektöründe Wix, Weebly, Squarespace, Shopify, 1&1, Bigcommerce, Sitebuilder.com ve Site123 dahil olmak üzere bir dizi farklı marka var.

izmir web sitesi fiyatları

izmir web sitesi fiyatları

Arama motoru optimizasyonu (SEO) – ne bilmem gerekiyor?

Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama sıralamasında hızla yükselmesi için Google’a hitap etmesini sağlamak için görseller, metinler, kodlar ve web sitesi yapısı kullanmanın bir yoludur.

Birçok arama motoru optimizasyonu uzmanı, Wix ve Weebly gibi kendin yap web sitesi platformlarının arama motoru dostu olmadığına inanıyor. Diğerleri farklı görüşlere sahip olsalar da azınlıkta görünüyorlar.

Bir web sitesi tasarımcısıyla çalışıyorsanız, ondan sitenizi WordPress, Joomla, Magento, Woo Commerce, Moto CMS vb. alt yapıları kullanmalarını isteyin, bu sistemlerin Google ve diğer büyük arama motorları tarafından daha olumlu görüldüğü yönündedir.

Web tasarımcım gerçekten her şeyi yapıyor mu?

Web sitesi tasarımcınızı bir şantiyedeki proje yöneticisi gibi düşünün. Proje yöneticiniz onu mükemmel bir bina yapmak için gereken her şeyi bilecektir, ancak çoğu zaman tuğlaları dizmiyor ya da elektrik tesisatını kendisi yapmıyor – yapacakları belirli işleri olan kişilerin iş yapmasını sağlıyorlar. onları halletmek için doğru zamanda orada.

Kurumsal Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum

Serbest çalışan bir web tasarımcısı kullanıyorsanız, web sitenizin öğelerini işi düzgün bir şekilde yapacağına güvendiği birisine taşeronluk yapması ihtimali yüksektir. Web sitesi tasarımcınız, onları tam da önemli rollerini yerine getirmeleri gerektiğinde getirecektir.

Daha büyük bir web sitesi ajansı kullanıyorsanız, büyük olasılıkla bir proje lideriniz olacaktır. Proje lideriniz, gerektiğinde işi halletmek için meslektaşlarına (ve bazen dışarıdan serbest çalışanlara) belirli görevler atayacaktır.

Teklifinizi alırken, siteniz için harcamak istediğiniz maksimum bütçeyi web sitesi tasarımcınıza etkilemeye çalışın ve her zaman maliyetleri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

Kurumsal Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

E-ticaret Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

Yönetim Panelli Web Sitesi Fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayın

 

.