14/06/2019 admin

İçerik Yönetim Sistemleri: WordPress Hakkında Bildiğiniz Yanlışlar

Küçük ve orta ölçekli işletmelerinizin aniden büyümekte olduğunu ve içerik yönetiminizi kolaylaştırmak için yollar aradığınızı hayal edin. İçeriğinizi yönetirken markanızı oluşturmak için etkili bir sisteme ihtiyacınız var.

WordPress hakkında şu ana kadar ne duydunuz?  WordPress 2003’teki ilk başlangıcından beri güçlü bir şekilde gelişti. Yine de, WordPress ile ilgili bazı yanlış anlamalar var. İşte en göze çarpanların bazıları.

WORDPRESS SADECE AMATÖR BLOGLARI İÇİN

Aksine. Nitekim, WordPress mütevazı bir blog platformu olarak başladı. Bu nedenle, WP sıradan insanların, yazarların internet sitelerinde bir şeyler yayınlamalarını kolaylaştırdı. Hatta büyükanneler bile gelecek nesiller için aile tariflerini paylaşabildi.

Bugün WordPress bundan çok daha fazlası. WP, 2015 yılından beri ziyaretçileri çeken ve kullanıcılarına birinci sınıf bir web sitesi oluşturmak için, hazır ve sağlam bir içerik sunan bir tasarımcı sistemidir.

WORDPRESS WEB SİTELERİ BİRBİRİNİN AYNI

Artık değil. WordPress, dünyanın ilk süper kullanıcı dostu web sitesi oluşturucusu olarak kullanılmaya başladığında, şablonlar kaçınılmaz bir aynılığa sahipti. Herhangi bir sıradan İnternet kullanıcısı, bir WordPress sitesine girer girmez kolayca ayırt edebiliyordu. Bu demek değilki siteler kötüydü, sadece uyku getirici bir benzerlikleri vardı ve fazla sterildi.

Günümüzün WordPress web siteleri, eğer iyi yapılandırılmış, uygun şekilde optimize edilmiş ve düzenli bakımları yapılmışsa, istediğiniz kadar süslü ve gösterişli görünebilir. Artık kullanıcılar video galerisi, Twitter feed’i, Facebook Fan Box, Abonelik seçenekleri, SEO seçenekleri ve çok daha fazlasını ekleme seçeneğine sahipler. WordPress, çoğu ücretsiz veya çok uygun fiyatlı eklentilerle bunu mümkün kılar.

Güvenli alışveriş sepeti ve korumalı ödeme seçenekleri gibi tam işlevsellikler 2015 yılından bu yana WordPress sitelerinde bulunmaktadır. WordPress’te , yapacağınız sitenizin tek sınırı hayal gücünüzdür. Sitenizin görünümünün ve vereceği hissinin %100 özelleştirilebilir olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece markanız sitenizde parlayabilir, ziyaretçilerinize benzersiz bir deneyim sunar. Emlakçılardan ve fotoğrafçılardan e-ticaret güzellik ürünlerine kadar çeşitli müşteriler için yarattığımız tüm özelleştirilmiş WordPress sitelerini inceleyin.

WORDPRESS SİTENİZ YILLARDIR ÇALIŞIYOR, HİÇ YÜKSELTME YENİLEME YAPMADINIZ

Çok yanlış. Kesinlikle doğru değil, hemen güncelleme yapın. Her zaman canlı bir çevrimiçi içerik istiyorsanız, WordPress eklentilerinizi, temalarınızı ve içeriğinizi düzenli olarak yükseltmeniz şarttır. Bu yapılacak çok şey olduğu anlamına mı gelir? Olabilir, ancak sonuçlar genellikle çabaya değer. WordPress öğelerinizi güncelleme ve yönetme zamanınız yoksa, WordPress hesabınızı oluşturmanıza ve sizin için yönetmenize yardımcı olabiliriz.

WORDRESS SADECE MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR İÇİNDİR

Yine yanlış. Bugünün WP’si hiç olmadığı kadar çok yönlü. WordPress’in açık kaynaklı yapısı, gezegendeki en iyi programcılardan bazıları tarafından tasarlanan ve geliştirilen canlı, sürekli gelişen bir platform oluşturur. Bugün İnternet’teki web sitelerinin dörtte birinden fazlasının WordPress gücünü kullandığı tahmin edilmektedir. AppPresser’in ortaya çıkışından bu yana, WordPress teknolojisi ile daha fazla mobil uygulama oluşturulmuştur.

WORDPRESS ESNEK DEĞİLDİR

Bu konuda ne söyleyeceğimizi biliyorsun. Tabii ki, WP ölçekleri. Sitenizde yüzbinlerce sayfa veya blog yazısı olabilir ama bu sitenin performansından en ufak bir ödün vermeyecektir. Eğer öyle olmasa nasıl yayın platformu ve içerik yönetim sistemi 35 milyondan fazla bloga ev sahipliği yapabilecek? İşletmelerin wordpress bir site ile büyüyemeyeceğini öne süren herkes bilgisizdir.

WORDPRESS ESNEK DEĞİLDİRGülümse ve nazikçe onları gerçekleri araştırmaya davet et.

WordPress arayüzü kullanımı çok kolaydır. İçeriğinizi kontrol etmek ve yönetmek bir rüzgar gibi hızlı bir şekilde yapılabilir. Kullanımı oldukça kolay olduğundan dolay biçimlendirme için harcanan zaman büyük ölçüde azalır. WordPress’in tam zamanlı içerik yönetim sisteminiz olarak nasıl davranabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bize ulaşın.  İzmir Web Tasarım Ofisi olarak harika bir WordPress web sitesi ile sizi mutlu edebiliriz. Zaten bir siteniz varsa, daha iyi hale getirebiliriz. Sitenizi nasıl koruyacağınızı ve yükselteceğinizi gösterebiliriz veya bunu sizin için yapabiliriz. Her iki durumda da, yukarıda belirtilen kanıların yanlış olduğunu göreceğinizden emin olabilirsiniz.

.