31/10/2019 admin

İzmir Web Ajans seçmek için 4 öneri – 2019’un en iyileri

İyi bir İzmir web ajans bulmak zor. Ancak bir tane bulduğunuzda, şirketinizin pazarlama stratejisinin en değerli kısımlarından biri olabilir.

İster ilk web sitenizi kurun, ister daha modern görünmek ve hissetmek için eski bir siteyi yeniden tasarlayın, iyi bir İzmir web ajans size markanızı tamamlayacak mükemmel bir çevrimiçi varlık sunacaktır. Tamamda ilk etapta iyi bir İzmir web ajansı nasıl bulursunuz?

Ajansları iyice araştırmanız ve bunları kendi ölçütlerinize göre değerlendirmeniz gerekir. Bu karmaşık bir süreç. Ancak bu basit adımları izleyerek daha kolay hale getirebilirsiniz.

Bir web tasarım uzmanıyla konuşmak istiyorsanız, 0850 5621605 numaralı telefondan bize ulaşın .

İzmir web ajansı İzmir Web Tasarım Ofisi, tecrübeli tasarımcılara ev sahipliği yapan bir İzmir web ajansıdır.

WEB TASARIM REFERANSLARIMIZA GÖZ ATIN

Adım # 1: İnternetten İzmir web ajanslarını bulun

Sizin için doğru İzmir web ajansını bulmak için, öncelikle bir kaç İzmir web ajansı bulmanız gerekir.

Farklı kurumları sıralayan web sitelerini inceleyin ve referanslarında neler olduğuna bakın. Referanslar mükemmel bir İzmir web ajansı bulmak istediğinizde başlamak için harika yerlerdir.

Büyük firmalar genellikle, bir web ajansının becerilerini, yeteneklerini, güvenilirliklerini ve fiyatlarını objektif olarak değerlendirmek için bir danışman ile çalışırlar.

Emin olun sizin danışmana ihtiyacınız yok. En iyi İzmir Web Ajansı siz seçebilirsiniz.

 

Bir web ajans listesine sahip olduğunuzda, seçim yapmadan önce incelemeye başlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=08gTfrF3umc

Adım # 2: Her bir İzmir web ajansının web sitesine bakın

izmir web ajans

izmir web ajans

Bu, bir web tasarım ortağı bulma sürecinde en önemli adımlardan biridir.

Bir İzmir web ajansının sitesi eski, modası geçmiş veya başka türlü kötü görünüyorsa, bu ajans muhtemelen şirketiniz için uygun değildir :/ .

Sebep basit: İyi web ajansları kendileri için mükemmel bir web sitesi oluşturabilmelidir. Bu, sitelerinin tam olarak kendi sitenizde aradığınız şey olması gerektiği anlamına gelmez – her şirketin farklı ihtiyaçları vardır ve web sitelerinin farklı işlevleri vardır. Ancak bu, ajansın ana sayfasına birkaç tıklamayla istediğiniz tüm bilgileri bulabilmeniz gerektiği anlamına gelir.

Hızlı bir şekilde bilgi bulmak iyi bir web sitesi oluşturmak için esastır. Kullanıcıların istediklerini bulmak için birkaç defadan fazla tıklamaları gereken web siteleri kullanıcıları uzaklaştırır. Ve bir web sitesi yaparken, yapmak istediğiniz son şey budur.

Navigasyona ek olarak, İzmir web ajansının sitesini yükleme süreleri, yüksek çözünürlüklü görüntüler, ilgi çekici grafikler ve hatta videoları için kontrol etmelisiniz. Bu unsurlar bir ajansın web sitesi için mutlaka gerekli değildir, ancak neden önemli olduklarını anladıklarını göstermektedir.

Bu görseller, ajans web sitelerine göz atarken fark etmiş olabileceğiniz kullanıcılar için daha ilgi çekici bir deneyim yaratır. Yine de, tüm bu unsurlarla birlikte bile, bir ajansın web sitesi dağınık görünmemelidir.

Renk düzeni mantıklı olmalı ve duyularınızı aşırı yüklememelidir. Aynı şekilde, her elemanın nefes almak için yeterli alana sahip kendi “boşluğuna” sahip olması gerekir. Tıpkı navigasyon eksikliği gibi, darmadağın web siteleri kullanıcılarınızı uzaklaştıracak ve işinizi kaybedecektir.

Son olarak, her ajansın ayrıca müşterinin adı ve URL’si dahil olmak üzere önceki müşterilerden referansları olmalıdır. Bu bilgi, müşterilerinin sitelerinin mevcut durumunu kontrol etmenizi sağlar ve bu da onların yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi sağlar.

Ve şimdi her ajansın web sitesine baktıktan sonra, biraz daha araştırma yapmanın zamanı geldi.

Adım # 3: Her İzmir web ajansı hakkında değerlendirme bulun

Bir web tasarım ajansının kendi sitesi ve müşteri geçmişi açısından neler sunabileceğini görmek önemlidir. Ancak, müşterilerinin bir ajans hakkında söylediklerini incelemek daha da önemlidir.

Yelp, Google ve hatta Facebook gibi siteleri inceleyin, bir web tasarım ajansının davranışları, profesyonelliği ve genel güvenilirliği hakkında size çok fazla bilgi verebilir.

Düşük derecelendirme alan İzmir web ajanslar, müşterileri için takip etme yetenekleri konusunda sizi şüphelendirmelidir. Yüksek derecelendirmeli kuruluşlar, müşterileri arasında ortak bir memnuniyet duygusu olduğunu gösterir, bu da paranızın karşılığını almanız için daha güvenli bir şansınız olduğunu gösterir.

Ayrıca Google’a gidip kurumun adını arayarak yorumları da bulabilirsiniz. Arama sonuçlarınızın sağında (masaüstünde) veya ekranınızın üst kısmında (mobilde) içinde “Yorumlar” yazan küçük bir kutu görünmelidir. Google incelemelerini görmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterlidir.

Son olarak, şirketi arayarak ve işletme sayfalarını bularak Facebook’ta incelemeler bulabilirsiniz. Ardından, sayfalarına tıklayın ve ajansın blogunu inceleyin.

Adım 4: Her bir İzmir web ajansına doğrudan ulaşın

izmir web ajansları

izmir web ajansları

Artık listenizde birkaç ajansınız olduğuna göre, işletmelerinizin birlikte nasıl çalışacağı hakkında sorularınız için doğrudan onlarla bağlantı kurmalısınız.

En iyi ajanslar, web sitenizi sıfırdan başlayarak oluşturmaktan bahsedecektir. Ve çoğu İzmir web ajansı size bolca sorular soracaktır.

Bu sorular ne beklediğiniz, ne istediğiniz, hedefleriniz ve daha fazlası hakkında olmalıdır. İyi bir İzmir web ajansı, her bir müşterisini tam olarak anlamayı ve mümkün olan en iyi sonuçları sunmalarını amaçlar.

İyi bir İzmir web ajansı ayrıca sorularınıza kibar, profesyonel ve akıllıca cevap verecektir. Basit açıklamalar yaparlar ve ortaya çıkan yabancı terimleri açıklarlar, böylece sürekli döngüde olursunuz.

Çevrenizde belirsiz, jargon ağırlıklı terimler bulunan çevrelerde konuşan bir web tasarım ajansı ile konuşursanız, başka bir ajans kullanmayı düşünün.

İzmir Web Tasarım ofisi deneyimli bir İzmir web ajans ıdır

İzmir Web Tasarım Ofisi’nde, iyi bir web ajansı olmanın ne demek olduğunu biliyoruz, çünkü Türkiye’nin önde gelen web ekiplerinden birine sahibiz.

Müşterilerle olan sıkı çalışmamızdan dolayı pek çok olumlu geri dönüt aldık ve bu çalışma onlar için daha fazla trafik, müşteri ve gelir elde ederek karşılığını verdi.

Tüm müşterilerimizin, işleri için çalışan ve bütçelerine uygun web tasarımı çözümü almasını sağlıyoruz.

Şirketiniz için mükemmel bir web sitesi ister misiniz?

Bugün bir web tasarım stratejisi oluşturmak için bugün bize ulaşın !

İzmir Web Tasarım Ofisinin çevrimiçi performansınızı nasıl artırabileceğini görmek için bugün 0 850 562 16 05 numaralı telefonu arayın veya canlı destekten hemen bizimle iletişime geçin .

, , ,
.