25/10/2019 admin

2019’un en iyi 10 instagram fotoğraf düzenleme uygulaması

Instagram’a yüklemeden önce fotoğrafları düzenlemek için iyi bir instagram fotoğraf düzenleme uygulaması na mı ihtiyacınız var? İşte VSCO, Huji, Snapseed ve daha fazlasını içeren en iyi instagram fotoğraf düzenleme uygulamalarından on tanesi.

Mükemmel Instagram fotoğrafları için en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları, instagram akışınızı bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak çeşitli özellikler, filtreler ve araçlar sunar. En sevdiğiniz ünlülerin ve fenomenlerin Instagram fotoğraflarını düzenlemek için kullandıkları Huji, VSCO ve Lightroom gibi bir sürü harika (ve ücretsiz) fotoğraf düzenleme uygulaması var.

İzmir web site tasarım firmaları, 2021’in en iyi web site tasarım ajansları

 

İşte bir dizi sağlam araç ve özellik sunan en iyi 10 instagram fotoğraf düzenleme uygulaması.

1) Adobe Lightroom CC (Mobil)

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Lightroom, sevilen Adobe suite uygulamasının sağlam bir mobil sürümüdür. Uygulama, instagram fotoğraflarınıza gerçekten iyi bir kalite kazandırabilecek bir dizi hazır ayarla birlikte geliyor. Uygulamanın kullanımı ücretsizdir (ancak bir abonelik daha fazla özelliğin kilidini açacaktır) ve Instagram fotoğraflarınızı bir üst seviyeye götüren renk ve aydınlatma özellikleriyle profesyonel bir kaliteye sahiptir.

Adobe Lightroom CC (Mobile)

Adobe Lightroom CC (Mobile)

2) Foodie

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Foodie, muhtemelen yemek resimlerinizi Instagram’da paylaşmadan önce çalıştırabileceğiniz en iyi instagram fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Bazen yiyecek fotoğrafçılığı aydınlatma sorunlarından muzdarip olabilirsiniz. Foodie, fotoğraflarınızı sıcak ve soğuk Instagram dostu filtrelerle geliştirir.

 

foodie

foodie

İnstagram’da hareketli resimler yani GIF’ler ile dikkat çekin

3) VSCO Cam

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Daha önce VSCO Cam’ı büyük olasılıkla duymuşsunuzdur. Filtreler ve düzenlemelere ihtiyaç duyulduğu sürece, VSCO bir ton yeteneği ile size yardımcı olacaktır ve kullanımı gerçekten kolaydır. Bu instagram fotoğraf düzenleme uygulaması ücretsizdir. VSCO kamera uygulamasından söz etmeden Instagram filtrelerinden söz etmek mümkün değil.

VSCO gerçekten mevcut en iyi instagram fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir.

VSCO Cam

VSCO Cam

4) Snapseed

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Snapseed, Instagram’a yüklemeden önce fotoğraflarına rötuş yapmaktan hoşlanan insanlar için tavsiye edebileceğimiz bir uygulama. Snapseed’te gereksiz işler yok, gezinmesi kolay ve “tools” sekmesi “perspektif” ve daha fazlası gibi çeşitli sezgisel düzenleme seçenekleri sunuyor. Filtre seçenekleri kapsamlı değil, pekçok özelliği ile snapseed çok kullanışlı bir instagram fotoğraf düzenleme uygulaması.

instagram fotoğraf düzenleme uygulaması

instagram fotoğraf düzenleme uygulaması

İnstagram’da reklam vermek için kolaylaştırıcı 3 ipucu

Web sitesi fiyatları 2021

 

5) Huji

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Huji, şüphesiz, ünlülerin 90’ların Instagram fotoğrafı gibi göstermeleri için en sık tercih ettikleri uygulama. Uygulama, fotoğraf çekmek için bir ‘vizörden’ göz atmanızı sağlayarak tek kullanımlık bir kamera gibi davranıyor.

2019'un en iyi 10 instagram fotoğraf düzenleme uygulaması

2019’un en iyi 10 instagram fotoğraf düzenleme uygulaması

6) Nebi

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Nebi uygulaması hafif ışık hüzmeleri ve benzeri efektler eklemek için mükemmeldir. Bu yıpranmış / eski estetiğin hayranıysanız, kesinlikle Nebi uygulamasını cephaneliğinize eklemek isteyeceksiniz. Tonlarca özelliğe sahip değil, ancak gerçekten makul bir fiyata daha fazla filtreye erişebilirsiniz.

7) Polarr

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Polarr, sağlam bir filtre seçeneği ile harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Ayrıca ışık sızıntısı gibi standart efektler elde edebilirsiniz ve tabii ki parlaklık, pozlama vb. şeyleri ayarlayabilirsiniz. Dijital bir aksaklık efekti denemek isteyenler, effects > fringing intensity menüsü altına bakabilir.

Resim: Polarr app ekran görüntüsü

Başarılı bir web sitesi için nasıl bir stratejiniz olmalı?

8) Hipocam

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Hypocam, siyah beyaz anı sevenler için idealdir. Bu listedeki fotoğraf düzenleme uygulamalarının çoğu, bir fotoğraftaki renkleri ve kontrastı ayarlama konusunda size pek çok seçenek sunar. Ancak Hypocam, siyah ve beyaz gibi görünen birçok zengin ön ayar ve filtreye sahiptir. Siyah beyaz fotoğrafları sevenler için Hypocam kesinlikle araç setinde olması gerekenlerden biri.

instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

instagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

9) Fotor

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

Fotor, karşılık gelen bir masaüstü uygulaması ile enterasan bir instagram fotoğraf düzenleme uygulaması. Fotor mobil uygulaması gerçekten işlevsel ve kullanımı basittir. Fotor, kullanıcıların aydınlatmayı, renk dengesini vb. ayarlamalarını sağlayan standart özelliklere sahiptir. Kullanıcılar, isterlerse fotoğraflarına çerçeve ve çıkartma gibi şeyler de ekleyebilir.

10) A Color Story

Apple uygulama mağazası
Google Oyun mağazası

A Color Story kesinlikle çok fazla filtreye sahip. Kullanımı çok basittir aynı zamanda kullanıcılar çok çeşitli özelliklere kolayca erişebilmektedir. “Filtreler”, “Efektler” ve “Araçlar” arasından seçim yapabilir ve resimlerinizi mükemmel bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

en iyi instagram resim düzenleme uygulamaları

en iyi instagram resim düzenleme uygulamaları

İnstagram fotoğraf düzenleme uygulamaları

Instagram gezindiğinizde, en sevdiğiniz hesapların hepsinde ortak bir nokta bulunduğunu fark edeceksiniz: dikkatinizi çeken görüntüler. Bu nedenle kaliteli fotoğrafların herhangi bir Instagram stratejisinin en önemli parçası olması şaşırtıcı değildir. Neyse ki, Instagram için çarpıcı görüntüler üretmek için profesyonel bir fotoğrafçı olmanıza gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey akıllı telefonunuzdaki kamera, birkaç düzenleme aracı ve biraz pratik yapmak. Bu yayında, kitlenizi büyütmek ve ilgi çekici bir marka estetiği oluşturmak için Instagram fotoğraflarını nasıl düzenleyeceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca, resimlerinizi (ve etkileşim) yeni zirvelere götürebilecek en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından bazılarını da inceleyeceksiniz.

İnternet sitesi nasıl açılır? 8 maddede internet sitesi nasıl kurulur?

 

, , ,
.