29/07/2020 admin

Web tasarım İzmir 2020

web tasarım izmir

Web tasarım İzmir 2020 yılındayız, artık insanlar bir firma hakkında bilgi edinmek için kurumsal web sitelerine bakıyorlar. Bu nedenle işletmeniz benzersizdir ve web siteniz de benzersiz olmalıdır. Üzerinde çalıştığımız her web sitesi özel olarak tasarlanmış, mobil kullanıma hazır, kullanıcı dostu ve kullanıcılar ve arama motorları için optimize edilmiştir.

Web tasarım İzmir ekibimiz, marka hikayenizi anlatacak ve web sitesi trafiğini olası satışlara ve müşterilere dönüştürecek çevrimiçi bir deneyim oluşturmak için sizinle birlikte çalışacaktır. İzmir merkezli İzmir Web Tasarım Ofisi sizi rakiplerinizden ayıracak ve özel bir web sitesi tasarımı ile işinizi büyütmenize yardımcı olacaktır.

web tasarım izmir 2020

web tasarım izmir 2020

Web Tasarım İzmir Marka Hikayenizi Anlatıyor

Web tasarımının iyi görünümlü bir web sitesinden daha fazlası olduğuna inanıyoruz. Birisi ana sayfanızı veya hizmet sayfalarınızı görüntülediği andan mikro-animasyonlara ve sizinle iletişim kurmasına yol açan eylemlere çağrıya kadar işlemlerini tümü kullanıcı deneyimidir. Bu nedenle, tüm web sitelerimiz benzersizdir, web tasarım İzmir sıfırdan tasarlanmış ve marka öykünüzü sergilemek ve yeni ve mevcut müşterilerle ilgilenmek için özenle oluşturulmuştur. Bu türünün tek örneği tasarım, web sitenizin arka planına da yansır.
Web tasarım İzmir tasarım sürecinde, içeriği, resimleri, referansları ve marka öykünüzü anlatmanız gereken diğer düzenlenebilir içerikleri güncellemenizi kolaylaştırmak için sitenizi yönetim panelli olarak tasarlayacağız.
Web tasarım İzmir, işletmenizin rakipler arasında öne çıkmasını sağlamak için son derece sağlam, kapsamlı ve özel web geliştirme hizmetleri sunan güvenilir bir web tasarım İzmir ajansıdır. Daha yüksek kullanıcı memnuniyeti ve maksimum yatırım getirisi sağlamak için özelleştirilmiş, sorunsuz çalışan, son derece ilgi çekici, mobil uyumlu ve potansiyel müşteri odaklı web siteleri oluşturuyoruz. Web tasarım İzmir, duyarlı web geliştirmede ulusal bir liderdir ve her zaman tüm web sayfalarının tarayıcılar arası uyumluluğu ve cihazlar arası uyumluluğu sağlar.

Web tasarım İzmir fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

Etkileyicici ve Kullanıcı Dostu Web Sitelerini Kodluyoruz

Web tasarım İzmir, müşterinizin gerçekten ihtiyaç duyduğu özellikleri ve işlevleri birleştirmenizi sağlayan benzersiz bir web sitesi oluşturmak için en son web tasarım teknolojilerinden yararlanır.Özel web sitesi geliştirme ile, web tasarım İzmir iş gereksinimlerinize göre özelleştirme esnekliğine ve tamamen özgürlüğe sahip olursunuz.Profesyonel, şirket içi yetenekli web geliştiricileri ekibimiz, web sitenizin maksimum işlevsellik için oluşturulmasını sağlar. Arka tarafta yönetim panelini dikkatlice planlıyoruz ve son teknoloji ürünü bir ön uç işlevselliği sağlıyoruz. Özel web geliştirme ajansımız HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Ajax, PHP, MySQL, Git, Drupal, WordPress, Apache ve Linux konusunda oldukça yeteneklidir.Web tasarım İzmir Ekibi, kullanıcıların mümkün olan en iyi tarama deneyimine sahip olmalarını sağlamak için mobil uyumlu web siteleri oluşturmaya yönelik güçlü ve ileri düzey bir yaklaşım olan duyarlı web geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Statik, E-ticaret, özelleştirilmiş, dinamik ve içerik yönetim sistemi vb. dahil olmak üzere muhteşem web sitelerini tasarlayıp geliştiriyoruz. Web tasarım İzmir geliştirme ekibimiz, web tasarımda en son gelişen teknolojilerle çalışma gücüne sahiptir. NYC merkezli bir şirket olarak, modern işletmelere tamamen uyan modern müşterilerin ortaya çıkan ihtiyaç ve gereksinimlerini algılamak için sık sık araştırma ve gözlemler yapıyoruz.
web tasarım izmir fiyatları

web tasarım izmir fiyatları

E-ticaret Sitesi

Web Tasarım İzmir merkezli bir dijital şirket olan İzmir Web Tasarım ofisi, iş hedeflerinize ulaşmaya odaklanan profesyonel web sitesi tasarımı ve geliştirilmesinde uzmanlaşmıştır. Web sayfası tasarımı, geliştirme ve gereksinimlerinize uygun web siteleri barındırma konusunda deneyimliyiz. E-ticaret siteleri konusunda hızlı çözümler üretebiliriz. Firmamız İdeasoft bayisi olmakla birlikte, kendi yazılım çözümleriyle de eticaret siteleri üretmektedir.

Web tasarım İzmir fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiyi hemen ekranın sağ altında bulunan canlı destek ekranından, yetkili personelimiz aracılığı ile canlı olarak bilgi alabilirsiniz.

WordPress Geliştirme

WordPress, bugüne kadarki en popüler Web Geliştirme platformudur. Web dostu olmayan bir geliştiricinin bir işletme web sitesi için daha gelişmiş özellikler sağlayacak kadar küçük değişiklikler yapmasına ve yeterince sağlam olmasına olanak tanıyan kullanıcı dostudur. Web tasarım İzmir olarak wordpress altyapısı ile hayalinizdeki web sitesini çok uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde üretebiliriz. WordPress için söylenenlere aldırmayın, şu anda dünyanın üçte biri wordpress altyapısı olan siteleri kullanıyor.

Web Tasarım İzmir Fiyatları

2020 yılı web tasarım İzmir fiyatları hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki tablomuzdan öğrenebilirsiniz.
Disk Alanı

Email Hesabı

Aylık Bantgenişliği

Yönetim Paneli

Mobil Uyumluluk

Yabancı Dil Uyumluluğu

Alt sayfa

SSL Sertifikası

Canlı Destek Yazılımı

Düzenli Site Yedeği Alınması

SEO Uyumluluğu

SEO Uyumlu Tasarım

Site içeriğinin firmamız tarafından yönetilmesi ve güncellenmesi

Yıl içerisinde 1 kere site şablonu güncellemesi

İçerik editörlüğü *

Logo tasarımı

Sosyal medya yönetimi *

Google reklam danışmanlığı

Yandex mail entegrasyonu

Google Harita / Navigasyon kayıt

Site istatistiklerinin düzenli olarak paylaşımı

Standart

1500 TL+kdv 


500 MB

3

5 GB

10

PREMIUM

3500 tl +kdv

1GB

10

20 GB

50

platin

9000 TL +kdv

10 GB

Limitsiz

Limitsiz

Limitsiz

Web Sitesi Bakımı

İzmir Web Tasarım Ofisi’nde web sitesi bakım programlarımız, sitenizin her zaman güncel olmasını ve projenizin bütçeniz dahilinde kalmasını sağlar. Web sitesi bakım paketimiz, içerik güncellemeleri, görüntü güncellemeleri ve telefon ve e-posta yoluyla müşteri desteği gibi programları içermektedir. Çevrimiçi pazarlamanızın hem uzun hem de kısa vadeli başarısını sağlamak için zorunlu tuttuğunuz tüm hizmetleri dahil ediyoruz. Hizmetlerimiz, web sitenizi güncel tutmak için mevcut web sayfalarını gözden geçirmeyi, düzenlemeyi veya başka bir şekilde değiştirmeyi de içerir.
web tasarim izmir

web tasarim izmir

Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım

Web siteleri genellikle mobil uyumlu web tasarımı görünümü kullanır ve her ekranda ve cihazda en iyi şekilde çalışır. Web tasarım İzmir olarak, sitenizin büyümesi için web sitenizde yoğun trafik çekmek için ihtiyacınız olan tüm web içeriklerine sahip olmasını sağlarken, tek bir fiyat ile tüm ekranlarda çalışan web siteleri almanızı sağlıyoruz. Bir web tasarım ajansı olarak, sadece yeni web sitesi tasarım projenize duyarlı tasarımı entegre etmekle kalmaz, aynı zamanda bir web siteniz varsa ve duyarlı tasarımla güncellemeniz gerekiyorsa, web sitenizin tasarımını dönüştürebilir ve duyarlı hale getirebiliriz. Kurumsal web tasarım konusunda hazırladığım makalemizide inceleyebilirsiniz.
web tasarım izmir fiyatları 2020

web tasarım izmir fiyatları 2020

Web Tasarım İzmir Arama Motoru Optimizasyonu

SEO’nun temel avantajı trafik artışıdır. Web sitesi optimizasyonu, girişinize odaklanmak için diğer yaklaşımlar arasında göze çarpmaktadır. En iyi SEO şirketleri arasında İzmir Web Tasarım Ofisi size doğal yollardan google ve benzeri arama motorlarında üst sayfalar doğru çıkmanın yollarını sunmaktadır. Özel SEO uzmanlarımız, web sitenizin, doğrudan web tasarım İzmir ofisimizden ilgili anahtar kelimelerde yukarı çıkmanız için çalışacaklardır.

Sosyal Medya Yönetimi

İzmir Web Tasarım Ofisi bir Portakal Dijital Çözümler markasıdır. Sosyal medya yönetimi konusunda bilgi almak için sosyal medya yönetimi sayfamızı inceleyebilirsiniz.
, ,