13/01/2020 admin

İnternet sitesi kuran firmalar

İnternet sitesi kuran firmalar arasında İzmir firmaları İstanbul firmalarına nazaran hem daha uygun bütçeler çıkarmakta hemde daha verimli sonuçlara ulaşılmaktadır. Son 15 yılda pazarlama geçmişte olduğundan daha fazla değişiklik yaşadı. Basılı ve TV reklamlarından artık bir web siteleri, sosyal medya, çevrimiçi video içeriği ve Google çağına dönüştük.

Günümüzde tüketiciler 7 gün 24 saat internete bağlı. Türkiye’de ortalama bir internet kullanıcısı günde yaklaşık yedi saat çevrimiçi olarak geçiriyor.

Kendinize internet sitesi kuran bir firma arıyorsanız İzmir Web Tasarım Ofisi bu işte İzmir’in en iyisidir. Sonuçta, tartışmasız, web siteniz sahip olduğunuz en önemli pazarlama varlığıdır. Web siteniz 7/24 online satış temsilciniz olarak hizmet verecektir.

Büyük ve küçük tüm şirketler için, gurur duyulacak bir web sitesine sahip olmak – markanızı yansıtan doğru bir web sitesi – şimdi en önemli hususlar arasındadır. Son araştırmalar, bir web sitesine sahip olmanın geleneksel tuğla ve harç tipi bir iş için cirosunu% 50’den fazla artırabildiğini göstermiştir.

Yine de, buna rağmen, Türkiye’de yaklaşık iki milyon işletmenin hala bir web sitesi yok.

İyi bir internet sitesi kuran firma bulamazsanız – internetteki dükkanınızı iyi tasarlatmamış olacaksınız. Burada iyi bir internet sitesi kuran firmanın tüm müşterilerine sunacak hizmetlerini düşünün. Bu iş sadece web tasarımı ile alakalı değildir.

İyi bir internet sitesi kuran firma sizinle görüşmek isteyecek ve hedef kitlenizi soracaktır

Tüm iyi web tasarım ajansları öncelikle sizi iyi dinlerler. Sizi dinlemek ve özel olarak ne istediğinizi öğrenmek, endüstriniz hakkında bilgi edinmek ve hedef kitlenizin gerçekte kim olduğunu anlamak temel girişimleridir.

Bu kitlenin demografik özelliklerini ortaya çıkarmak için birlikte çalışın

Web tasarım ajansları, hedef kitlenizin demografik özelliklerini keşfetmek için sizinle yakın çalışmalıdır.

Kitle demografisi nedir?

Bir kitlenin demografik özellikleri cinsiyet, yaş, etnik köken, din, cinsel yönelim, eğitim, meslek ve diğer birçok kategoriyi içerebilir.

Bu bilgiye neden ihtiyacınız var?

Hedef kitlenizi ne kadar iyi anlarsanız, web sitenizi, sunduğunuz her ne olursa olsun, kitlenizin ihtiyaçlarına göre düzenleyecek şekilde oluşturmanız daha iyi bir fırsattır.

İyi bir internet sitesi kuran firma pazar araştırması amacıyla sizinle birlikte çalışacaktır

Pazar araştırması olmadan, müşterilerinizi – kim olduklarını ve neye ihtiyaç duyduklarını / istediklerini asla anlamayacaksınız.

Pazar araştırması, işinize ve nasıl devam etmek istediğinize bağlı olarak çeşitli şekillerde gerçekleştirilebilir.

Tıklama başına ödeme kampanyalarıyla ilgili yardım isteyebilirsiniz. Belki müşterileri işletmenize çekmek için Facebook’ta reklam vermeyi tercih edersiniz.

Belki de arama motoru optimizasyonu ile gitmek istersiniz. Bu durumda, anahtar kelime araştırması, sayfa içi optimizasyon ve sayfa dışı optimizasyon konusunda yardıma ihtiyacınız olacaktır.

Seçtiğiniz internet sitesi kuran firma bu tür kampanyalardan herhangi birinde size yardımcı olabilir mi, yoksa size yardımcı olabilecek iyi bir çevrimiçi pazarlama ajansı mı önerecekler?

İyi bir web tasarım ajansı web sitenizin markalaşma konusunda size yardımcı olacaktır

Basitçe söylemek gerekirse, web sitesi markalaşması temelde işinizi diğerlerinden ayıran bir tasarım, ad veya sembol yaratmanın pazarlama uygulamasıdır. Başka bir deyişle, markalaşma bir kimlik yaratmakla ilgilidir.

Web sitesi markalaşması önemlidir, çünkü müşterilerinizin kim (ve ne) olduğunuzu belirlemesine yardımcı olur. Bir işletme markası örneği : İPhone’ların ve Mac bilgisayarların arkasında gördüğünüz ısırılmış elmadır. Herkes bu ısırılmış elmanın neyi veya kimi temsil ettiğini bilir.

İyi bir internet sitesi kuran firma kolay ama yine de çarpıcı ve gezinmesi ve kullanımı kolay bir tasarım yaratacaktır.

Açık nedenlerden dolayı, bu web sitenizin başarısının anahtarıdır.

Web sitenizin tasarımı çekici bir şekilde çarpıcı olmalıdır. Ancak, tartışmasız daha da önemli olan şey, web sitenizin gezinmesi ve kullanımı kolay olmasıdır. Ayrıca, mobil cihazlar için optimize edilmiş olmalıdır. Ve, daha önce de belirtildiği gibi, SEO amaçları için optimize edilmelidir.

İyi bir web tasarım şirketi web kopyası konusunda size yardımcı olmalıdır

Birçok internet sitesi kuran firma kopya siteler ile çözüm üretirler. Sonuçta, iyi bir tasarım olmadan, potansiyel müşterileriniz uzun süre sitenizde takılmayacağından, web siteniz hızlı bir ölüme doğru sürüklenir.

Müşteriler ihtiyaçlarını karşılamak için web sitelerini ziyaret ederler. Çoğunlukla, YouTube gibi web sitelerinin yanı sıra, bu ihtiyaç kaliteli bir web sitesi ile karşılanacaktır.

internet sitesi kuran firmalar

internet sitesi kuran firmalar

İnternet sitesi kuran firmalar video ve resim içeriği konusunda size yardımcı olacaktır

iyi bir web tasarım şirketi video içeriği ve görüntülerle size yardımcı olacaktır.

Elbette, tüm web tasarım şirketlerinin şirket içi video oluşturma uzmanları olmayacaktır. Ancak, hedeflerine ulaşmada etkili olması için kaliteli video içeriğinin nereden alınacağını ve web sitenize nasıl gönderileceğini bilen personele sahip olacaklar.

Blog oluşturma

Birçok şirketin web sitelerinde bir blogu yoktur. Bunun yerine, ‘işi yapmak’ için hizmet sayfalarına veya e-ticaret sayfalarına güvenirler. Ancak, çoğunlukla, bir şirket bloguna sahip olmak, işletmenize yeni müşteriler çekmenin etkili bir yolu olduğu için gerçekten çok önemli olabilir.

İyi bir internet sitesi kuran firma bunu başarmanıza yardımcı olabilir.

Bir web tasarım şirketi, sitenin SEO için optimize edilmesini sağlayabilir

SEO web sitelerinin ziyaretçi çekebilmesi için çok önemlidir. Herkes arama motorlarında para harcamadan üst sıralara çıkmayı ister. SEO sayesinde üst sıralara doğru çıkabilirsiniz.

SEO iki temel faktör vardır – sayfa ve sayfa dışı.

İyi bir web tasarım şirketi her iki konuda da yardımcı olabilir.